DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ

❗️wszystkie złożone zamówienia zostaną wysłane 30-31 maja ❗️

Sytuacje szczególne


One-Off16 nie odpowiada za zagubione/ uszkodzone paczki

Jeśli przez pomyłkę wysłano ci niewłaściwy przedmiot, napisz do One-Off16 oneoff.16@yahoo.com. Napisz w tytule emaila problem, to pomoże mi szybciej dotrzeć do twojej wiadomości. Należy załączyć dowód zakupu i informacje oraz zdjęcie otrzymanego przedmiotu. One-Off16 spersonalizuje Twój własny kod rabatowy na kolejny zakup, aby nadrobić zaległości!

Przesyłka została odesłana? Stało się tak z powodu niewystarczającego adresu, podczas wypełniania danych. Musisz podawać PEŁNY adres, pamiętając o numerze swojego domu/mieszkania.

​One-Off16 nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe adresy podane przez konsumenta.

Jeśli błąd w adresie został popełniony, zanim konsument otrzyma wiadomość e-mail z potwierdzeniem, nadal ma możliwości poprawienia swojego adresu, kontaktując się z One-Off16. Konsument ma 2 dni na skontaktowanie się z nami, w przeciwnym razie nie można podjąć dalszych działań w celu rozwiązania problemu. Proszę o zwrócenie uwagi na swój problem w temacie wiadomości, dzięki czemu mogę łatwo zając się Twoimi potrzebami.

​One-Off16 nie ponosi odpowiedzialności za wystąpienie objawów alergicznych. Skład biżuterii jest wymieniony w każdym opisie produktu!

One-Off16 nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia biżuterii podczas użytkowania. Wszystkie wskazówki dotyczące prawidłowego używania biżuterii są pod każdym produktem!do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.